Rreth nesh

oriental rodeo trading limited

è una società internazionale di hong kong, cina.

dal 2013 è una agenzia di servizi commerciali internazionali, in cina, hong kong, è il perfetto partner d'affari in cina, possiamo fare un professionista internazionale del lavoro per te.i servizi comprendono insieme all'esportazione: acquisto, libera circolazione delle merci, ricevuta, il pagamento, la navigazione, i documenti doganali.

siamo professione specializzata: profili in acciaio inossidabile, alluminio, corrimano, piastrelle in ceramica, mobili, arredi hardware, il divano era il legno, tessuto, led, schermo lcd, l'aria condizionata.più di suppler località foshan in cina.

scegliere è la l'economia cinese una grande scala, speriamo di poter avere una lunga cooperazione con voi.

i sinqertë

Mendoni se çfarë mendoni, bëni atë që duhet të bëni.

e Sigurisë

Transportoni të gjitha mallrat me enë në portin tuaj.

të shpejtë

Mail për ne, hapni dhe zhvilloni biznesin tuaj në Kinë.

e Ekonomisë

Zhvillimi ekonomik dhe bashkëpunimi afatgjatë.

Sherbime

PRODUKT

  • All /
  • HARDWARE /
  • BUILDING-MATERIALS /
  • FURNITURE /
  • LED-LIGHT /
01

ANNIE LIU

Procurement Team

Support purchase team to complete the local sourcing projects and implement cost reduction programs and purchase order processin

PETER ZHENG

Logistics Team

For all categories of goods, our logistics team will give you best support in handling your contracts,Coordinate logistics team to do good receiving timely after shipmen

FIONA FANG

Financial Team

Finance team will work with other teams to control strictly key process and points and stress analysis and management of risks, in order to ensure normal operation of the company

PROJEKTI

Ky është titulli i blog titullit

Nga Daniel Luo ---- Ekipi i Prokurimit

17

Kur unaza ime e alarmit është 5 orë në mëngjes. Shtypni orën me alarm dhe ngrihuni. Shkoj në tualet dhe bëhem i larë, paketimi i bagazhit tim të marrë të gjithë dokumentin siç kam nevojë. Pas përgatitjes së të gjitha gjërave, unë me hidhërim do të shkoj në aeroport, misioni im është të fluturojë në Qingdao kontrolloni produktin tim të furnizimit me anije të pastër. Unë do të fluturoj 3 orë nga Guangzhou dhe do të qëndroj në inspektimin e fabrikës.

10 Komente | 151

Lexo më shumë

Ky është titulli i blog titullit

Nga Siyi Liu ---- Ekipi i Logjistikës

20

Sot në Foshan Lechong ngarkim mobilje enë përzierje, moti është shumë e nxehtë, kam vënë më shumë se 10 mallra fabrikë në një 40 "HQ, pasi të rregulluar nga anija në portin Shenzhen të gjitha mallrat është Ok nuk thyer diçka, pesha me listën e paketimit allright , cdo gje eshte ne rregull.

10 Komente | 151

Lexo më shumë

Ky është titulli i blog titullit

Nga Linda Chen

23

Kur përfundoi puna e zënë këtë javë, mora klientin tim të vije në portin Victoria të Hong Kongut në 20 kate të hotelit Pamja është e mrekullueshme. ushqimi është një standard i lartë shërbimi dhe të ftuarit kanë pasur një kohë të mrekullueshme.

10 Komente | 151

Lexo më shumë

Ky është titulli i blog titullit

Nga Amy Huang ---- Ekipi i Prokurimit

28

Këtë mëngjes, qielli është pa re, pranverë. Shkoj në mallrat e materialeve të mobiljeve të përzgjedhura me klientin tonë. Profilet e aluminit, këmbët divane, pëlhura divane, profilet plastike kuzhine, zinxhirët divan kështu me radhë. Dëshironi që kërkesa e klientit është më e lartë, me cilësi të mirë dhe me çmime të ulëta, pothuajse vizitoi tërë tregun, në fund, klienti ynë duhet të zgjedh furnizuesit e përshtatshëm

10 Komente | 151

Lexo më shumë

Ky është titulli i blog titullit

Nga Dick Wang ---- Ekipi i Prokurimit

30

Furnizuesi im Chaoyue hardware fabrikë alumini sot hapur një linjë prodhimi më shumë për dritaret alumini dhe dyert. Në modë dhe të përballueshme. Por edhe për produktet me porosi, për të ofruar porosi të personalizuara.

10 Komente | 151

Lexo më shumë

kontakt

ndryshim

** Është e nevojshme.

01

ORIENTAL RODEO TRADING LIMITED

HONGKONG ADD : FLAT 01/A2 10/F,CARNIVAL COMMERCIAL BUILDING,18 JAVA ROAD,NORTH POINT,HONG KONG
Tel : +00852-3174 7631
BRANCH ADD : No.139202 Xiang-Ge-Li-La Apartment, Nanguo Peach Garden, Foshan City, Guangdong Provice, China
MOBLE/WHATSAPP : +0086-13189683544
MAIL : admin@rodeo-trading.com

ORIENTAL RODEO TRADING LIMITED 2013-2030